Ačiū Jums už profesionalumą, ir preciziškai atliktą darbą! Puikiai išmanote tai, ką darote, o svarbiausia tuo mėgaujatės. Likome visu 100% patenkinti, tiek bendravimu, tiek darbo procesu, o kalbant apie video medžiagą – trūksta žodžių, viskas patiko max! Ačiū ir didžiausios rekomendacijos iš mūsų pusės!

Gintarė ir Egidijus

Sveiki! Dar kartą nuoširdžiai dėkojame Jūsų komandai! Įamžinot vieną nuostabiausių dienų mūsų gyvenime ir viskas buvo super tobulai užfiksuota, o net nejutom, kad esame filmuojami! Peržiūrėję video klipą ir filmą – patyrėme tą dieną iš naujo, ir prisiminėme tai, ką jau buvome pamiršę ir net neatsimename. Esate tikri savo srities profesionalai, nes klipas ir filmas padarytas tobulai, negalim atitraukti akių ir nustoti šypsotis. Tikrai rekomenduojame Jus visiems , nes dirbti su Jumis buvo malonumas (net nežinome, ar galima tai vadinti darbu)! Atsiminimą turėsime visam gyvenimui ir tai Jūsų dėka!
Dėkojame Jums, Igne ir Edmundai, už superinį darbą! Bei linkime dar daug daug sėkmingų darbų ateityje!

P.s. Manau, dar tikrai susitiksime!

Adrijana ir Airidas

Ačiū šiai komandai už nuostabų darbą. Video norisi žūrėti dar ir dar ir dar kartą… Esame labai laimingi, kad savo šventės dieną įamžinti pasirinkome Jus – esate nuostabūs ir šilti žmonės! Nei vieną akimirką nejautėme jokio susikaustymo, anaiptol – buvo labai smagu dirbti kartu! Šventėje dirbote nepastebimai, o emocijas užfiksavote pačias gražiausias. Esame labai dėkingi ir laimingi! AČIŪ Jums už viską ir linkime sėkmės darbuose.

Evelina ir Basant

Ačiū labai, kad sugražinote mus i vieną nuostabiausių gyvenimo akimirkų. Video filmas sukėlė daugybę įvairiausių emocijų, džiaugsmo, susijaudinimo… Jūs sugebėjote parodyti svarbiausius šventės įvykius nuo pražios iki pabaigos, užfiksuodami tai, kas mum svarbu.
Labai ačiū, Jums, Inversus video komandai. Didelis AČIŪ

Gintarė ir Raimondas

Ačiū už jūsų darbą, ir ne tik už darbą, bet ir kad esate nuostabūs žmonės! Labai džiaugiamės, kad mūsų pasirinkimas buvo labai geras! Sėkmės jums, kad visada būtų darbo ir vis įspūdingesnių švenčių, kurias galėtumėte įamžinti, ir patys mėgautis tuo, ką darote.

Milda ir Deividas

Jūs esat NEREALŪS! Kodėl? Todėl, kad dirbant su Jumis mes jautėmes lyg butume senai pažįstami. Jokio diskomforto! O tai, manau, vienas geriausių pliusų Jums, kuo geriau jautiesi su žmonėmis, tuo geriau viskas klostosi.
Esame be galo patenkinti Jūsų darbu. Jūs kūrybingi, darbštūs, malonūs ir labai greiti!
Jūs žinot ką darot! Nes tai, ką darot – darot be galo gerai! Norėjom tikrumo ir atvirumo! O kai gavome filmuką – ne vienas ašarą nubraukė. Ir tai, manau, pats geriausias įvertinimas! Pačios geriausios rekomendacijos!

Viktorija ir Tadas

Mūsų susipažinimas prasidėjo dar prėjusiais metais, kai šventėme draugų vestuves ir jūs sukūrėte tikrą pasaką, kurią žiūrime kiekvieną kartą per vakarėlius. Nebuvo abejonių, kad mūsų pasaką filmuosite – TIK JŪS. Dabar jau ir mes turime savo pasakišką meilės filmą.
Nuo mūsų šeimos norime padėkoti už atsidavimą darbui, už šiltą bendravimą ir atsakingumą! Manau, geriausia reklama – kai jūsų filmą norisi žiūrėti ir žiūrėti, rodyti ir rodyti. Ačiū jums, 10 balų!

Anastasija ir Maksimas