Mūsų susipažinimas prasidėjo dar prėjusiais metais, kai šventėme draugų vestuves ir jūs sukūrėte tikrą pasaką, kurią žiūrime kiekvieną kartą per vakarėlius. Nebuvo abejonių, kad mūsų pasaką filmuosite – TIK JŪS. Dabar jau ir mes turime savo pasakišką meilės filmą.
Nuo mūsų šeimos norime padėkoti už atsidavimą darbui, už šiltą bendravimą ir atsakingumą! Manau, geriausia reklama – kai jūsų filmą norisi žiūrėti ir žiūrėti, rodyti ir rodyti. Ačiū jums, 10 balų!

Anastasija ir Koren

Ačiū už puikų vestuvių video, jūs fantastiškai padirbėjote įamžindami mūsų ypatingą dieną. Rekomenduoju visiems. Jūs padarėte puikų darbą, ačiū dar kartą.

Irma ir Barnett

Puiki komanda, kruopščiai išklauso kliento norus, pasidalina patarimais, kokybiškai atlieka darbus, o svarbiausia – geros nuotaikos ir padedantys atsipalaiduot šventės dieną! Ačiū!

Konelija ir Paulius

Jūs esat NEREALŪS! Kodėl? Todėl, kad dirbant su Jumis mes jautėmes lyg butume senai pažįstami. Jokio diskomforto! O tai, manau, vienas geriausių pliusų Jums, kuo geriau jautiesi su žmonėmis, tuo geriau viskas klostosi.
Esame be galo patenkinti Jūsų darbu. Jūs kūrybingi, darbštūs, malonūs ir labai greiti!
Jūs žinot ką darot! Nes tai, ką darot – darot be galo gerai! Norėjom tikrumo ir atvirumo! O kai gavome filmuką – ne vienas ašarą nubraukė. Ir tai, manau, pats geriausias įvertinimas! Pačios geriausios rekomendacijos!

Viktorija ir Tadas